Wakacyjna Szkoła Pływania w Chełmcu

Szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie letnich wakacji przez Twoje dzieci? Czy chciałbyś, żeby w bezpieczny sposób opanowały umiejętność pływania i zyskały pewność siebie w wodzie? Mamy coś wyjątkowego – Wakacyjną Szkołę Pływania na basenie w Chełmcu!

Szczegóły oferty:

Kiedy: Oferujemy trzy dwutygodniowe turnusy w następujących terminach:

• Turnus I: 3 lipca – 14 lipca
  • Turnus II: 17 lipca – 28 lipca
  • Turnus III: 31 lipca – 11 sierpnia

Gdzie: Wszystkie zajęcia odbywają się na basenie w Chełmcu, gdzie Twoje dzieci będą uczyć się pływać i bawić w bezpiecznym, nadzorowanym basenie pod okiem instruktora.

Program: Każdy turnus obejmuje:

• naukę i doskonalenie technik pływania,
  • wodne gry i zabawy,
  • naukę bezpiecznego zachowania nad wodą.

Trenerzy: Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy pływania, którzy z pasją i zaangażowaniem nauczą Twoje dziecko pływać i kochać wodę.

Propozycja oferty: pływanie w wakacje

Podkreślamy indywidualne podejście do każdego uczestnika, dostosowując poziom nauki do wieku i umiejętności pływackich każdego dziecka. Wszystko po to, aby nauka pływania była skuteczna, bezpieczna i przede wszystkim – pełna zabawy.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz, aby zapewnić mu niezapomniane i pełne przygód wakacje.

Zapewnij swojemu dziecku letnie wakacje pełne nauki pływania, radosnej zabawy i nowych przyjaźni. Czekamy na Was z niecierpliwością!