Opinie - Szkoła Pływania

mama weroniki pływanie w nowym sączu

Miły sympatyczny instruktor, potrafi dotrzeć do mojego dziecka. Po miesiącu moja córka pływa samodzielnie na plecach 😉
Polecam szkołę i instruktora z Aqua Centrum Chełmiec.

Agnieszka
pływanie

Mój syn uczęszcza na zajęcia 2 razy w tygodniu i tym samym korzysta z rabatu 🙂 Zżyte mało osobowe grupki dzieci w podobnym wieku i stopniu zaawansowania. Mi osobiście w tej szkole pływania bardzo podoba się możliwość odrobienia zajęć w innym terminie – wiadomo dzieci chorują a wtedy pieniądze nie przepadają 😉

Monika Ulas Zadowolona z syna
KLient szkoły pływania

Polecam tą szkołę pływania szczególnie tym osobom, które boją panicznie wody a mają chęci do nauki pływania. Moja Madzia ma 7 latek, bała się wody na basenie nie mówiąc o zanurzaniu głowy pod wodę. Po miesiącu lekcji indywidualnych Madzia pływa na basenie z makaronem i deseczką. Ale co mnie zdziwiło że każdego dnia mnie pyta kiedy będzie środa bo wtedy właśnie ma zajęcia…

Ania mama Madzi Rewelacja , dziękuje i polecam ;)
mezczyzna uczy się pływać

Uczę się pływać na basenie w Chełmcu już od 7 miesięcy. Zajęcia dają mocny wycisk, raz nawet miałem skurcz łydki, ale to było też po treningu w piłkę nożną. Fajny instruktor, który oprócz pływania rożnymi stylami uczy nas nurkowania i skoków do wody. Czasami dostajemy 2-3 minuty dla siebie i możemy skorzystać z zjeżdżali lub jacuzzi.

Mikołaj Pływam już 7 miesięcy.
mama weroniki pływanie w nowym sączu

Posyłałam swoje dziecko na zajęcia do tej szkoły, na początku raz w tygodniu teraz dziecko uczęszcza dwa raz w tygodniu. Fajne małe grupki dopasowane umiejętnościami i wzrostem dzieci. Mój Michał doszedł do środowej grupy i miał na praktycznie instruktora dla siebie, zapewne żeby się w drożyć. Instruktor umie dotrzeć do dzieci z uśmiechem, ale też skarcić nadpobudliwych dodatkowym ćwiczeniem. Mnie osobiście przekonało dbanie o bezpieczeństwo dzieci przez instruktora, bo wiadomo wszystko może się wydarzyć na basenie, wystarczy chwila. Ceny mają konkurencyjne, fajne promocje i zniżki – polecam gorąco niezdecydowanym rodzicom.

Magda Świerad mama Weroniki