Kilka słów o nas

Zapraszamy do nauki i doskonalenia pływania.

Pływanie w nowy sączu jest superSzkoła pływania to profesjonalne lekcje nauki pływania odbywające się na terenie Nowego Sącza dla dzieci, niemowląt i dorosłych. Zajęcia odbywają się w obecności wyszkolonych instruktorów oraz doświadczonych trenerów pływania posiadających kilkuletni staż, przez co są oni w stanie przekazać nam wszystkie najważniejsze techniki pływania, dzięki którym osoby bardziej zaawansowane znajdą coś dla siebie.

Atuty Szkoły Pływania

Akcesoria do nauki pływania
Posiadamy nowoczesny sprzęt pływacki różnego rodzaju deski, zabawki, inny sprzęt do aqua aerobiku na wodzie. Dzięki czemu początkujące osoby mogą nauczyć się obcować w nowym środowisku, jakim jest akwen wodny.
Doświadczenie
Jesteśmy trenerami i instruktorami pływania z kilkuletnim stażem. Na co dzień zajmujemy się nauką zajęć pływackich oraz udoskonaleniem techniki pływania dla różnych grup wiekowych. Co więcej, w okresie wakacji organizujemy także różne obozy o charakterze sportowym.
Analiza techniki podopiecznych
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt rejestrujący, dzięki czemu wszystkie zachowania są na bieżąco obserwowane. Mamy podgląd nie tylko na ląd, ale kamery cyfrowe pozwalają nam także spojrzeć co dzieje się pod wodą.

Atuty instruktorów

 • dyplomowani instruktorzy pływania
 • absolwenci AWF
 • pedagodzy
 • pasjonaci pływania
 • wymagający optymiści
 • cierpliwi
 • zaangażowani
 • punktualni

Korzyści z pływania. Czy wiesz?

Pływanie to przede wszystkim aktywność ruchowa, która, ma ogromny wpływ, na organizm człowieka. Przebywanie w wodzie pozwala nam się w pełni zrelaksować i odprężyć, dzięki czemu jest to miły sposób spędzania czasu.

Pływanie to samo zdrowie. W ten prosty sposób jesteśmy w stanie dotlenić nasz organizm, przez co zwiększamy jego wytrzymałość oraz poprawiamy krążenie najważniejszych organów niezbędnych do życia. Woda pozwala korygować wady postawy pojawiające się zwłaszcza u młodych osób. Zajęcia na wodzie pozwalają, wykorzystywać większą liczbę mięśni, niż jakikolwiek inny sport. Pływanie poprawia sprawność dzieci dzięki kształtowaniu właściwej motoryki. Same zajęcia są również dobrą aktywizacją, dzięki której możemy spędzić aktywnie cały wolny czas.

Zajęcia pływania

Prowadzimy zajęcia na obiektach:

 • krytej pływalni MOSiR Nowy Sącz
 • krytej pływalni Aqua Centrum Chełmiec

Prowadzone zajęcia:

 • indywidualne dla dzieci i osób dorosłych
 • grupowe dla dzieci i osób dorosłych
 • grupowe przedszkoli, szkół i jednostek edukacyjnych
 • dla osób niepełnosprawnych