Wakacyjny projekt „JUŻ PŁYWAM”

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z gminy Chełmiec do zapisów na wakacyjne zajęcia nauki pływania. Zajęcia odbędą się w ramach projektu „JUŻ PŁYWAM”, realizowanego przez Wydział Sportu i Rekreacji gminy Chełmiec. Projekt ma na celu aktywizację dzieci w czasie wakacji, propagowanie zajęć ruchowych, naukę i doskonalenie techniki pływania.

Kiedy?

Zajęcia rozpoczną się 1 lipca 2022 roku i będą realizowane cyklicznie dla każdej grupy od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, w każdej grupie będzie 10 osób, zaplanowano 14 grup. Każda grupa będzie miała 10 spotkań na basenie, zajęcia będą trwały 1,5h (2×45 minut), co łącznie daje 20 lekcji pływania dla każdego uczestnika. Łącznie w wakacyjnym projekcie może wziąć udział 140 uczniów.

Gdzie?

Zajęcia prowadzone będą na pływalni Aqua Centrum Chełmiec.

Koszt zajęć

Koszt wakacyjnej nauki pływania obejmującej 20 lekcji to 200 zł. Opłaty przyjmowane będą dopiero od momentu ukazania się listy osób zakwalifikowanych do projektu

Jak się zapisać?

Należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową  wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami (zgody, oświadczenia podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego). Dokumenty zgłoszeniowe składa się w pokoju 14 (sala posiedzeń) w zamkniętej kopercie opisanej: „Projekt JUŻ PŁYWAM – Wakacje 2022” w dniach 9 – 20 maja 2022 roku. Ilość miejsc jest ograniczona (140 osób), zadecyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu rekrutacji, na stronie internetowej gminy Chełmiec ukaże się lista osób zakwalifikowanych do projektu. W ciągu 5 dni od opublikowania listy należy dokonać opłaty. Niedokonanie terminowej wpłaty będzie skutkowało rezygnacją z udziału w projekcie, a zwolnione miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Dzieci aktywnie spędzą czas na pływalni, zdobędą umiejętność pływania i będą miały możliwość zawrzeć nowe znajomości, wakacje na pewno nie będą nudne.

Zapraszamy!

Koordynator projektu: