Category Archives: Aqua Centrum Chełmiec

Zapisy na nowy rok pływacki 2023/2024

Czy szukasz profesjonalnej szkoły pływania dla siebie lub swojego dziecka? Zapraszamy do Aqua Centrum Chełmiec w Nowym Sączu! U nas poczujesz się jak ryba w wodzie, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. ???? Profesjonalni instruktorzy, indywidualne podejście i miła atmosfera to tylko niektóre z naszych atutów. ???? Dla najmłodszych mamy basen dla maluchów z ciepłą wodą i atrakcjami, a dla dorosłych oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania. ???? Zapisy już ruszyły! Nie przegap okazji i zarezerwuj swoje miejsce na nowy rok pływacki 2023/2024. ???? Zadzwoń lub napisz do nas,...

Wakacyjna Szkoła Pływania w Chełmcu

Chcesz, aby Twoje dziecko bezpiecznie i skutecznie nauczyło się pływać podczas wakacji? Wakacyjna Szkoła Pływania w Chełmcu oferuje trzy dwutygodniowe turnusy, podczas których Twoje dziecko nauczy się pływać, poznając techniki pływania, bezpieczeństwo nad wodą i biorąc udział w wodnych grach. Doświadczeni instruktorzy, indywidualne podejście i mnóstwo zabawy gwarantowane!...

Indywidualna lekcja pływania

Dla wielu z nas woda jednak wzbudza strach i panikę. Lęk przed tym żywiołem sprawia, że nie potrafimy pływać. A przecież sport ten nie tylko daje nam radość czy relaks, ale przynosi mnóstwo korzyści zdrowotnych. Żadna inna aktywność nie poprawia tak postawy ciała i dba o prawidłowy rozwój sylwetki. Dzięki nauce pływania można budować swoją kondycję, wzmocnić układ Przeczytaj cały artykuł...

Projekt wakacyjny „JUŻ PŁYWAM” zakończony

Zakończenie i podsumowanie projektu „Już Pływam” odbyło się w piątek 29 lipca na pływalni AQUA CENTRUM w Chełmcu, w którym obecny był Wójt Gminy Chełmiec. 140 uczniów szkół podstawowych klas I-VIII z terenu Gminy Chełmiec, którzy uczęszczali na intensywne zajęcia otrzymało od wójta pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę. Założeniem projektu było uzyskanie podstawowych umiejętności poprawnej Przeczytaj cały artykuł...

Wakacyjny projekt „JUŻ PŁYWAM”

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z gminy Chełmiec do zapisów na wakacyjne zajęcia nauki pływania. Zajęcia odbędą się w ramach projektu „JUŻ PŁYWAM”, realizowanego przez Wydział Sportu i Rekreacji gminy Chełmiec. Projekt ma na celu aktywizację dzieci w czasie wakacji, propagowanie zajęć ruchowych, naukę i doskonalenie techniki pływania. Kiedy? Zajęcia rozpoczną się 1 lipca 2022 Przeczytaj cały artykuł...